Kaski motocyklowe Nolan

Kaski motocyklowe Nolan idealnie nadają się zarówno do miejskich przejażdżek, jak i dalekich podróży poza miasto. Wszystko dzięki rozbudowanemu wyposażeniu i najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym. Oprócz standardowych zalet (technologia AirBooster, szyba przeciwsłoneczna VPS, szyba z 6-stopniową regulacją, bardzo szeroki wizjer) kaski Nolan mają komfortową wyściółkę – wyróżniającą się na tle innych kasków motocyklowych. Zapewniają maksymalny komfort nawet podczas długich tras.

Kask Nolan Tech N-Com 21 biało-czarny Kask Nolan Fusion 27 czerwono-czarny

 

Zobacz więcej KASKÓW MOTOCYKLOWYCH NOLAN»

Kaski motocyklowe SHOEI

Kaski motocyklowe Shoei to wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu, doceniany przez motocyklistów na całym świecie. Przechodzą testy w tunelu aerodynamicznym, intensywne jazdy testowe, dzięki temu możesz być pewny, że kask Shoei zapewni ci bezpieczeństwo nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kaski motocyklowe skutecznie chronią głowę przed uderzeniami i zapewniając wysoki komfort, pozwalając w pełni skupić się na jeździe.

Kask Shoei Neotec BOREALIS TC-3 żółto-czarny Kask Shoei GT-Air COG TC-9

Zobacz więcej KASKÓW MOTOCYKLOWYCH SHOEI»

Kaski motocyklowe Schuberth

Kaski motocyklowe Schuberth przechodzą 50 różnych testów w specjalnych laboratoriach, te najbardziej „brutalne” (np. ECE) oraz próby słońca, zachowania w deszczu. Kaski Schuberth słyną z perfekcyjnego dopasowania, wszystkie elementy są szczelne i domknięte. Wiatr nie wdziera się do środka. Kaski motocyklowe Schuberth C3 Pro są najcichszymi kaskami na świecie.

Kask Schuberth SR1 Blade Silver biało-czarny  Kask Schuberth SR1 Stealth Blue czarno-niebieski

Zobacz więcej KASKÓW MOTOCYKLOWYCH SCHUBERTH»