Przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo

Kaski motocyklowe Schuberth są perfekcyjnie dopasowane, wszystkie elementy są szczelne i domknięte, nic nie trzeszczy. Po kilku tysiącach kilometrów, w najtrudniejszych warunkach, na kasku motocyklowym nie widać żadnych śladów zużycia, uszkodzeń czy rys.

Kaski motocyklowe Schuberth  są szczelne, wiatr nie przedziera się do środka. Po domknięciu szyby, w środku nie wieje, jest cicho i sucho. Jedyne co słyszysz to przyjemny dźwięk silnika. Kaski na motocykl są dopasowane i komfortowe. Wyściółka przyjemna w dotyku, lepiej absorbująca.

Kask motocyklowy Schuberth zielony  Kask motocyklowy Schuberth damski
Zobacz więcej kasków motocyklowych Schuberth»

Jakość kasków motocyklowych Schuberth potwierdzona testami

Kaski motocyklowe Schuberth przechodzą liczne testy, poddawane są licznym badaniom. W fabryce znajduje się specjalne laboratorium testowe, w którym kaski motocyklowe przechodzą 50 różnych testów, w tym najbardziej brutalnych (np. ECE). Kaski Schuberth przechodzą próbę zachowania w deszczu, próbę słońca, temperatury i wentylacji.

Firma Schuberth zatrudnia na stałe naukowca, który jest odpowiedzialny za badania i rozwój kasków motocyklowych. To jedna z dwóch firm w Europie, która posiada swój własny tunel aerodynamiczny, w którym prędkość maksymalna powietrza osiąga 200 km/h.