Części i akcesoria do motocykli

DoMotocykli.pl - największy wybór akcesoriów do Hondy Gold Wing

 

W naszym sklepie DoMotocykli.pl wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu części i akcesoriów głównie do legendarnych motocykli marki Honda – modeli Gold Wing (1500, 1800 oraz F6B).

Prowadzimy również sprzedaż w stacjonarnych salonach w Jaśle i Rzeszowie. Jesteśmy autoryzowanym dealerem, importerem i dystrybutorem oryginalnych części i akcesoriów do wszystkich marek motocykli. Bazujemy na akcesoriach światowych producentów, słynących z najwyższej jakości: Kuryakyn, Show Chrome (Big Bike Parts), Corbin, Cobra, J&M, EBC Brakes, Performance Machine, SHOEI, K&N, Schuberth, RC Components.

Właścicielem sklepu DoMotocykli.pl jest firma WMW MOTO-CENTER.

 

WMW MOTO-CENTER – salon i serwis motocykli

WMW MOTO-CENTER to firma zajmująca się od 1997 r. sprzedażą i serwisem ekskluzywnych motocykli oraz części i akcesoriów motocyklowych. Firma to przede wszystkim ludzie, a konkretnie – specjaliści o bogatym doświadczeniu w dziedzinie motoryzacji, zdobytym w USA i Polsce. Wykwalifikowani fachowcy gwarantujący profesjonalną obsługę i eksperckie doradztwo.

 

Ekskluzywne motocykle wiodących marek

Sprzedajemy luksusowe motocykle turystyczne – nowe i używane, typu trike i tradycyjne. Naszym wiodącym motocyklem jest Honda Gold Wing. W ofercie posiadamy także inne modele wiodących marek (m. in. Suzuki, Harley-Davidson, Yamaha). Jako jedyni w kraju posiadamy w ofercie niesamowite motocykle typu TRIKE na bazie Hondy Goldwing GL1800 oraz Harley-Davidson z niezależnym zawieszeniem. Jesteśmy także autoryzowanym dealerem motocykli Suzuki – jedynym na Podkarpaciu.

Oferujemy także luksusowe motocykle na indywidualne zamówienie, niepowtarzalne, dostosowane do Twoich wymagań (realizujemy m.in. tuning optyczny, mechaniczny, audio). Więcej szczegółów o tej usłudze na naszej stronie firmowej www.wmw.com.pl pod adresem: http://www.wmw.com.pl/motocykle-na-zamowienie/

 

Zapraszamy do naszych salonów

Salon Jasło
ul. 17 Stycznia 180
38-200 Jasło
tel. +48 13 448 20 05
e-mail: wmw@wmw.com.pl
Salon Rzeszów
ul. Lwowska 6
35-301 Rzeszów
tel.+48 17 859 48 58
e-mail: suzuki.rzeszow@o2.pl,
wmwrzeszow@o2.pl