Sezon motocyklowy w Suzuki zaczyna się już w lutym! Suzuki Motor Poland i Shell Polska zapraszają do skorzystania ze specjalnej oferty „Wiosna w lutym”, dzięki której można uniknąć kolejek w serwisach, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.

Planując przygotowanie motocykla i quada do nowego sezonu, warto odwiedzić ASO Suzuki już w lutym. Tylko w tym miesiącu obowiązują atrakcyjne rabaty w wysokości 30% na oryginalne części zamienne oraz 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki.

 

Przypominamy, iż nasz Salon Motocyklowy w Rzeszowie jest autoryzowanym dealerem SUZUKI, w którym prowadzimy autoryzowany serwis SUZUKI.

Zapraszamy do umówienia się na przygotowanie motocykla do nadchodzącego sezonu - kliknij tutaj i skontaktuj się z nami.

Salon WMW MOTO-CENTER Rzeszów
ul. Lwowska 6
35-301 Rzeszów
 
e-mail:
suzuki.rzeszow@o2.pl
wmwrzeszow@o2.pl
 
telefon:
+48 17 859 48 58

 

Jeżeli nie masz możliwości przekazania pojazdu do serwisu w lutym, nic nie jest stracone. Wystarczy, że w lutym umówisz swoje Suzuki do serwisu, a do połowy marca będziesz mógł skorzystać z tej specjalnej oferty.

Dodatkowo, możesz liczyć na bezpłatny transport pojazdu do serwisu i z powrotem (w obszarze działania danego dealera); a gdy zlecisz wykonanie usługi w serwisie na kwotę min. 300 PLN brutto otrzymasz także dwa wyjątkowe kubki motocyklisty.

Serwis motocykla i quada jeszcze nigdy nie był tak łatwy!

 

Sprawdź regulamin promocji - plik PDF do pobrania.